Gości online: 4

Na ciepło

Przepis - letni kompot owocowy
letni kompot owocowy

letni kompot owocowy

Nic dodać, nic ująć, po prostu zdrowu kompot, z tego czym nas natura właśnie obdarowała. Porzeczki, agrest, rabarbar. Czerwony, kwaskowy, orzeźwiający, przepyszny. Po prostu warto pić domowej roboty kompoty, zamiast kupnych soków, tym bardziej jeżeli owocowe są teraz świeże i tanie.
czas: 20 minut
porcja dla: 2 litry
19/07/2015 Brak komentarzy
Przepis - napój na przeziębienie
napój na przeziębie

napój na przeziębienie

czas przygotowania: 5 min
porcja dla: 1 szklaneczkę

Domowe sposoby na przeziębienie potrafią być bardzo przyjemne. Oto jeden z takich przypadków, kiedy to pijąc taki ‚napój’ ma się ochotę być przeziębionym bez przerwy 😉 Wiem, wiem… nie trzeba być przeziębionym żeby go pić, można nim wzmacniać odporność na co dzień, dzięki zawartości witaminy c, natomiast poprzez zawartość miodu np. zwiększamy w naturalny sposób […]

08/07/2014 Brak komentarzy
Przepis - kompot rabarbarowo-truskawkowy
kompot rabarbarowo-tr

kompot rabarbarowo-truskawkowy

czas przygotowania: ok. 20 min
porcja dla: 1 litr

Kompot rabarbarowo-truskawkowy jest idealny zaraz po ugotowaniu, można go także zawekować i będzie idealnym wspomnieniem lata jesiennym popołudniem, można go również wykorzystać jako zupę owocową, dodając ulubiony makaron. Jednak dla mnie i tak jest idealny na tak gorącą porę, po wystudzeniu jest bardzo orzeźwiający dzięki kwaskowemu posmakowi rabarbaru.

18/06/2014 Brak komentarzy
Przepis - domowa herbata rozgrzewająca
domowa herbata rozgrz

domowa herbata rozgrzewająca

czas przygotowania: 3 minuty
porcja dla: 1

Zachęcam Was do rozpoczęcia dnia z pyszną, aromatyczną, rozgrzewającą herbatą, którą możecie zrobić samemu, bez potrzeby kupowania drogich herbat w wyspecjalizowanych sklepach.  

13/06/2014 Brak komentarzy