Gości online: 3
Przepis - Luksusowe herbaty Sirocco Tea
Luksusowe herbaty Sirocco Tea

Luksusowe herbaty Sirocco Tea

Miałam ogromną przyjemność wypróbować herbaty Sirocco Tea. Są wyjątkowe, bardzo intensywne i w pełni naturalne. Jak sam producent pisze 100% organic and bio. Kryją w sobie pełnię smaku i ich cena jest adekwatna do jakości. Jeżeli chcecie zrobić komuś wyjątkowy i wysokiej jakości prezent, a wiecie że ta osoba uwielbia herbaty to polecam Wam te w wersji w puszcze, jest bardzo elegancka i ozdobi każdą kuchnię, więc poza smakiem będzie to również piękny prezent. Warto zaznaczyć, że herbaty są w 100% ekologiczne, składniki pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych. www.sirocco-tea.pl
Torebki są wyjątkowe. Wykonano je z najdelikatniejszego biodegradowalnego muślinu, zszyto ręcznie bawełnianą nitką, etykieta z logo również jest ręcznie przyszywana bez użycia kleju, a kordonek z ekobawełny impregnowanej ekoolejem, który zapobiega ściekaniu herbaty. Jak widać zostało wszystko starannie przemyślane. Na mnie robi wrażenie.
18 rodzajów herbaty do wyboru, czarne, białe, zielone, ziołowe i owocowe. W rozmaitych smakach od delikatnych, przez słodkie po pikantne. Jeżeli chcecie spróbować wszystkich to sklep oferuje wersję degustacyjną składającą się z 36 saszetek w tym 18 rodzajów herbaty.
Ogromnym plusem herbat w puszkach jest fakt podwójnego wieczka. Poza wierzchnim zamknięciem, wewnątrz znajduje się także eleganckie wieczko z gałką, uszczelnia to dodatkowo herbatę, dzięki czemu dłużej zachowuje aromat i smak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 myśli nt. „Luksusowe herbaty Sirocco Tea