Gości online: 1 użytkownik
Przepis - oliwa ze Sparty – recenzja
oliwa ze Sparty – recenzja

oliwa ze Sparty – recenzja

Oliwa ze Sparty. Tak nie myli Was wzrok, właśnie ta oliwa pochodzi ze sklepu oliwazesparty.pl . Co najważniejsze, ta oliwa rzeczywiście pochodzi z Grecji. Jeżeli chcecie zakupić oryginalną grecką oliwę z oliwek a nie niewiadomego pochodzenia mieszanki oliw, to nie zastanawiałabym się długo tylko zajrzała do tego sklepu. Przemiły Pan Jacek sprowadza cudowne oliwy, jestem nimi szczerze zachwycona. Do tego ceny są rewelacyjne, jak za tak dobrą jakość bo ok. 17-28zł za butelkę oliwy. 
Ja polecam, osobiście uwielbiam oliwę z oliwek i używam jej do: marynat, smażenia, wypieków, sosów, sałatek. Dodatkowo te oliwy zawierają tłuszcze jednonienasycone, które obniżają poziom złego cholesterolu.
 
Tyle dobra w jednej buteleczce. Też lubicie oliwę z oliwek?
Zapraszam do sklepu: www.oliwazesparty.pl
 
Co wyróżnia te oliwy? : - pochodzą z Półwyspu Peloponez m.in. z miasta Astros, z Lakonii, z Kalamaty... - pochodzą z upraw ekologicznych, - oliwa organiczna Golden Kalamata posiada certyfikat BIO, - mają piękny zapach oliwek a nie ostry i kujący zapach chemii, - Grecka oliwa z oliwek do smażenia, tak do smażenia, w sklepie znajduję się jedna oliwa z dużą odpornością na wysokie temperatury, - mają naturalnie gorzkawy posmak i delikatny zapach, - nie wpływają na smak smażonych potraw, nie pozostawiają nieprzyjemnego posmaku, co się zdarza w przypadku wielu ogólnodostępnych oliw, - mają piękne, ozdobne buteleczki, - masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *