Gości online: 3

Czekoladki

Przepis - cake pops na baby shower
cake pops na baby shower

cake pops na baby shower

Na wyjątkowe okazje warto przygotować coś co podkreśli charakter przyjęcia. A co mogłoby być bardziej uroczego na baby shower niż wielkie lizaki oblane czekoladą z napisem odpowiadającym płci dziecka? Mnie takie dodatki zawsze rozczulają. Ten przepis jest łatwy, szybki i na prawdę smaczny. Polecam :)
czas: 40 minut
porcja dla: 16 sztuk
16/10/2014 1 Komentarz
Przepis - lekkie i kokosowe ptasie „mleczko” w wersji jogurtowej
lekkie i kokosowe pta

lekkie i kokosowe ptasie „mleczko” w wersji jogurtowej

czas przygotowania: 25 min + chłodzenie całą noc
porcja dla: ok. 35-40 kosteczek

Nie do końca wiedziałam jak to nazwać, smakiem i konsystencją nie koniecznie przypomina ptasie mleczko, bo nie ma tu „mleczka” tylko „jogurcik”, ale „ptasi jogurcik” nie brzmi dobrze ;). Dlatego postanowiłam wyjaśnić Wam, że jest to lżejsza – jogurtowa wersja na ptasie mleczko, a żeby wzbogacić smak dodałam kokos, co dało wrażenie przyjemnej głębi. Przygotowałam […]

12/09/2014 Brak komentarzy
Przepis - kuleczki czekoladowo-owsiane
kuleczki czekoladowo-

kuleczki czekoladowo-owsiane

czas przygotowania: 15min + 2h tężenia masy
porcja dla: ok. 20 sztuk

Rewelacyjne, bardzo dobre kuleczki owsiane, o intensywnie czekoladowym smaku. Dużo lepszy zamiennik tradycyjnych bombonierek i pralinek, ponieważ Wiecie co jecie, sami je przygotowujecie, możecie dodać więcej płatków owsianych, mieszać ich różne rodzaje, dodać siekane orzechy, daktyle. Sami decydujecie o ich nadzieniu. Ja podaje moją, pyszną propozycję.

27/08/2014 Brak komentarzy